blog
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

blog

Otvorili sme nový wellness

Attention: open in a new window. PDFPrintE-mail

Last Updated on Tuesday, 02 February 2016 12:00 Written by bruncak Tuesday, 02 February 2016 11:15

wellness v penzióne Villa Helia

My vo Villa Helia máme radi zdravý životný štýl. Sústreďujeme sa na to, aby naši hostia túto filozofiu cítili u nás na každom kroku. Či už ide o zdravú kuchyňu alebo voľnočasové aktivity, snažíme sa vytvoriť atmosféru, ktorá pomôže zahnať stresy z termínov, práce. Odoženie hektický ruch mesta a ponorí Vás do pokoja a ticha oravskej prírody. Zima tu u nás býva obzvlášť útulná. Príroda spí, sneží, štípe mráz, ale dnu sála odvšadiaľ príjemná atmosféra. Netrvá dlho a cítite sa ako doma. Útulné izby vybavené všetkým čo človek potrebuje. Príjemná reštaurácia, kde Vám radi ponúkneme jedinečné topinamburové špeciality, z ktorých pripravujeme jedlá ako jediný široko ďaleko. Zdravé účinky topinamburu posilnia Vaše telo a budete si môcť o to viac vychutnať zimu na Orave. Tu však naše služby ani zďaleka nekončia.

Read more: Otvorili sme nový wellness

 

Na Orave zdravo!- článok o našom penzióne v časopise Brejk

Attention: open in a new window. PDFPrintE-mail

Last Updated on Monday, 30 September 2013 10:40 Monday, 30 September 2013 10:32

Potrebuje Dolný Kubín taký luxusný penzión, ako je Villa Helia? Zdanlivo nie. Ale nikdy nie je dostatok podnikov, navyše propagujúcich zdravú životosprávu. Nuž, vitajte vo Villa Helia.

Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si celý článok tu.

   

Peter Sagan na našom penzióne

Attention: open in a new window. PDFPrintE-mail

Last Updated on Tuesday, 04 June 2013 13:32 Tuesday, 04 June 2013 13:23

sagan_a_topinambur_na_penzioneDúfame, že Vás náš príspevok o cykloturistike na Orave presvedčil, navštívite náš oravský región a užijete si ho zo sedadla bicykla. Pokiaľ ale stále váhate, máme pre Vás ďalší pozitívny argument.

O našom pozitívnom vzťahu k bicyklovaniu svedčí aj fakt, že sme na náš penzión Villa Helia povzali jedného z najlepších slovenských cyklistov Petra Sagana. Peťo naše pozvanie prijal a strávil s nami na penzóne nejaký čas. Veľmi na nás zapôsobil ako výborný športovec a na návšteve u nás aj ako človek. Sme radi, že sme sa môhli s ním porozpravať o jeho cyklistických úspechoch. Nezostalo však len pri cyklistike. Peter sa veľmi zaujímal o náš topinamburový program v penzióne a zdravé jedlá ktoré ponúkame.

Návšteva Petra Sagana nás Veľmi potešila. Odniesli sme si z tohto stretnutia veľa pozitívnych dojmov a dúfame, že sme rovnako oslovili my jeho, navštívi náš krásny región znova a ochutná naše topinamburové špeciality.

Nie len vrcholový športovci si u nás prídu na svoje. Každý koho zaujíma šport, zdravý zdravotný štýl a má rád luxus nájde u nás čo hľadá. Skvelé možnosti na cyklotúry, relax v našom wellness, zdravá kuchyňa a príjemný odpočinok v luxusných apartmánoch.

Petrovi sa u nás pačilo. Veríme, že sa bude aj Vám.

   

Cykloturistika v okolí penziónu

Attention: open in a new window. PDFPrintE-mail

Last Updated on Monday, 27 May 2013 14:41 Monday, 27 May 2013 13:39

cyklotury_na_orave

Mnohí z Vás sa už určite tešia, že zima po niekoľkých mesiacoch stratila svoju moc a vystriedala ju jar. Zima má tiež svoje čaro a určite sa nájde niekoľko činností, ktorými sa dá efektívne tráviť voľný čas, ale jar ich ponúka omnoho viac.

Každý, kto sa chystá navštíviť Oravu určite vie, že tu nenájde rozľahlé roviny. Práve tá hornatosť oravského regiónu je jedno z hlavných lákadiel pre turizmus a aktívny oddych. Kopce, lúky, doliny a hlboké lesy lákajú návštevníkov z rôznych kútov sveta a ponúkajú nezabudnuteľné scenérie. Možností na ich vychutnanie je niekoľko. Pešia turistika a cykloturistika sú tie najbežnejšie a najdostupnejšie. My z penziónu Villa Helia Vám predstavíme niekoľko možností pre cykloturistiku v našom okolí.

Read more: Cykloturistika v okolí penziónu

   

Wellness Vašich snov

Attention: open in a new window. PDFPrintE-mail

Last Updated on Tuesday, 26 February 2013 09:00 Tuesday, 26 February 2013 08:23

penzion_zimaZimu máme v plnom prúde, snehu stále pribúda a február zväčšuje možnosť užiť si ešte zimu na Orave. Zima je hlavne obdobím aktívneho pohybu na snehu a príjemných večeroch pri blkotajúcom ohni. Tradičné formy relaxu v podobe horúceho kúpeľa a rozkúreného kozuba majú určite niečo do seba, avšak moderná doba nám pomáha tento tradičný relax ešte obohatiť o moderné prvky, pre ktoré sa voľakedy ešte muselo cestovať do zahraničia alebo boli určené len pre vyvolených. Moderný štýl prišiel aj do nášho regiónu a wellness sa stáva stále populárnejším. Ak si spojíme krásu oravského regiónu a pridáme k tomu ešte možnosť wellnessu a to hlavne mimo mesta, vznikne nám príležitosť na nezabudnuteľné chvíle aj mimo zjazdoviek a aquaparkov. Relax po aktívnom dni je možné zažiť rôzne, či už vo vani s horúcou vodou alebo len v sprche. My vo Villa Helia Vám ale vieme ponúknuť viac. Dokonca viac ako ostatné hotely a penzióny.

Read more: Wellness Vašich snov

   

Page 1 of 2

 

REFERENCIE

Banner

KLASTER ZĽAVY

Banner