• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

blog

Otvorili sme nový wellness

Pozor: Otvorí sa v novom okne. PDFTlačiťE-mail

Posledná úprava Utorok, 02 Február 2016 12:00 Napísal bruncak

wellness v penzióne Villa Helia

My vo Villa Helia máme radi zdravý životný štýl. Sústreďujeme sa na to, aby naši hostia túto filozofiu cítili u nás na každom kroku. Či už ide o zdravú kuchyňu alebo voľnočasové aktivity, snažíme sa vytvoriť atmosféru, ktorá pomôže zahnať stresy z termínov, práce. Odoženie hektický ruch mesta a ponorí Vás do pokoja a ticha oravskej prírody. Zima tu u nás býva obzvlášť útulná. Príroda spí, sneží, štípe mráz, ale dnu sála odvšadiaľ príjemná atmosféra. Netrvá dlho a cítite sa ako doma. Útulné izby vybavené všetkým čo človek potrebuje. Príjemná reštaurácia, kde Vám radi ponúkneme jedinečné topinamburové špeciality, z ktorých pripravujeme jedlá ako jediný široko ďaleko. Zdravé účinky topinamburu posilnia Vaše telo a budete si môcť o to viac vychutnať zimu na Orave. Tu však naše služby ani zďaleka nekončia.

Čítať celý článok: Otvorili sme nový wellness

 

Na Orave zdravo!- článok o našom penzióne v časopise Brejk

Pozor: Otvorí sa v novom okne. PDFTlačiťE-mail

Posledná úprava Pondelok, 30 September 2013 10:40

Potrebuje Dolný Kubín taký luxusný penzión, ako je Villa Helia? Zdanlivo nie. Ale nikdy nie je dostatok podnikov, navyše propagujúcich zdravú životosprávu. Nuž, vitajte vo Villa Helia.

Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si celý článok tu.

   

Peter Sagan na našom penzióne

Pozor: Otvorí sa v novom okne. PDFTlačiťE-mail

Posledná úprava Utorok, 04 Jún 2013 13:32

sagan_a_topinambur_na_penzioneDúfame, že Vás náš príspevok o cykloturistike na Orave presvedčil, navštívite náš oravský región a užijete si ho zo sedadla bicykla. Pokiaľ ale stále váhate, máme pre Vás ďalší pozitívny argument.

O našom pozitívnom vzťahu k bicyklovaniu svedčí aj fakt, že sme na náš penzión Villa Helia povzali jedného z najlepších slovenských cyklistov Petra Sagana. Peťo naše pozvanie prijal a strávil s nami na penzóne nejaký čas. Veľmi na nás zapôsobil ako výborný športovec a na návšteve u nás aj ako človek. Sme radi, že sme sa môhli s ním porozpravať o jeho cyklistických úspechoch. Nezostalo však len pri cyklistike. Peter sa veľmi zaujímal o náš topinamburový program v penzióne a zdravé jedlá ktoré ponúkame.

Návšteva Petra Sagana nás Veľmi potešila. Odniesli sme si z tohto stretnutia veľa pozitívnych dojmov a dúfame, že sme rovnako oslovili my jeho, navštívi náš krásny región znova a ochutná naše topinamburové špeciality.

Nie len vrcholový športovci si u nás prídu na svoje. Každý koho zaujíma šport, zdravý zdravotný štýl a má rád luxus nájde u nás čo hľadá. Skvelé možnosti na cyklotúry, relax v našom wellness, zdravá kuchyňa a príjemný odpočinok v luxusných apartmánoch.

Petrovi sa u nás pačilo. Veríme, že sa bude aj Vám.

   

Cykloturistika v okolí penziónu

Pozor: Otvorí sa v novom okne. PDFTlačiťE-mail

Posledná úprava Pondelok, 27 Máj 2013 14:41

cyklotury_na_orave

Mnohí z Vás sa už určite tešia, že zima po niekoľkých mesiacoch stratila svoju moc a vystriedala ju jar. Zima má tiež svoje čaro a určite sa nájde niekoľko činností, ktorými sa dá efektívne tráviť voľný čas, ale jar ich ponúka omnoho viac.

Každý, kto sa chystá navštíviť Oravu určite vie, že tu nenájde rozľahlé roviny. Práve tá hornatosť oravského regiónu je jedno z hlavných lákadiel pre turizmus a aktívny oddych. Kopce, lúky, doliny a hlboké lesy lákajú návštevníkov z rôznych kútov sveta a ponúkajú nezabudnuteľné scenérie. Možností na ich vychutnanie je niekoľko. Pešia turistika a cykloturistika sú tie najbežnejšie a najdostupnejšie. My z penziónu Villa Helia Vám predstavíme niekoľko možností pre cykloturistiku v našom okolí.

Čítať celý článok: Cykloturistika v okolí penziónu

   

Stránka 1 z 2

 

REFERENCIE

Reklamný prúžok

KLASTER ZĽAVY

Reklamný prúžok