Villa Helia na DANUBIUS GASTRO
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Villa Helia na DANUBIUS GASTRO

Pozor: Otvorí sa v novom okne. PDFTlačiťE-mail

danubius_gastro

 Máme za nami január a s ním, pre nás z Villa Helia, ďalšiu významná udalosť na Slovensku. Danubiana Gastro – veľtrh, na ktorom sa prezentujú produkty a služby gastronómie, potravinárstva a hoteliérstva. Danubiana Gastro v INCHEBE Bratislava je jedným z najväčších veľtrhov tohto zamerania v strednej Európe a jeho 20. ročník svedčí, že každý rok má čo ponúknuť. Pre každého, kto podniká v oblasti gastro a hoteliérstva, je tento veľtrh sviatkom a udalosťou, na ktorej môže účasť priniesť ovocie vo forme nových kontaktov, skúseností, inšpirácie a v neposlednom rade aj nových a spokojných klientov.

Aj keď sa jedná o veľtrh, zďaleka toto podujatie neplní len propagačný účel. Účastníci, či už ide o vystavovateľov alebo návštevníkov, sa interaktívne podieľajú na jeho podobe. Samotný vystavovateľ má veľa príležitostí ako prísť k obohacujúcim inšpiráciám. Od výroby produktov a jedál, ich propagáciu, ako aj ochutnanie špecialít cez poučné informácie pre prevádzkovateľov hotelov, reštaurácií, kúpeľov a ostatných stravovacích a ubytovacích zariadení.

 

incheba9

My tiež hodnotíme tento ročník Danubiana Gasto veľmi pozitívne. Prinieslo nám veľké osvieženie do nášho biznisu. Nové poznatky a podnety, ako viac skvalitniť naše ubytovacie a stravovacie služby, a ako viac spríjemniť náš wellness v horskom prostredí a tiež spropagovať náš tominaburový program, na ktorý sme právom hrdí.

 

Prípravu na Danubiana Gastro sme určite nepodceňovali. Villa Helia, ako ubytovacie zariadenie, prišlo na veľtrh s vytvoreným novým vizuálom, ktorý výborne dokladoval služby, ktoré ponúkame a tiež niečo extra čo vieme našim hosťom poskytnúť. My vo Villa Helia nechceme nič nechať na náhodu. Vytvorili sme súbory fotografií nášho penziónu a nové informačné materiály, tak aby prípadný hosť mal čo najlepšiu predstavu o tom kam ide, a ako to v penzióne vyzerá a čo mu v našom regióne vieme ponúknuť. Vieme, že nestačí len hosťa ubytovať, ale aj ponúkAnuť mu niečo, s čím sa mu pobyt v našom penzióne zapíše do pamäti ako jeden z najkrajších pobytov. Naším hosťom predostrieme veľkú paletu možných aktivít v okolí, čím sa snažíme spropagovať nie len seba ale aj celý oravský región s jeho turistickými aktivitami. Podobne aj na tomto veľtrhu hoteliérstva sme neboli len sami za seba ako penzión, ale aj ako propagátor krásneho oravského kraja. Po ľahkom výlete alebo náročnej túre, lyžovaní na oravských horách alebo plávaní v aquaparku relax v našom wellness so saunou, vírivkami a soľnou stenou uvolní každého.incheba gastro

 

Villa Helia ako reštauračné zariadenie sa zameralo na propagáciu topinamburového programu, s ktorým vyniká spomedzi ostatných zariadení. Ponuka širokej škály jedál pripravených na základe tejto zaujímavej rastliny zaujala nejedného návštevníka veľtrhu. Fakt, že topinambur sa v týchto končinách využíva minimálne, nám dáva možnosť ponúknuť produkty ponúkané v našom penzióne ľuďom, ktorí o topinambure ešte nepočuli, alebo ho nemali možnosť ochutnať na niekoľko spôsobov. Topinambur ako surovina si získava znova viac a viac fanúšikov pre jeho nezameniteľnú chuť, množstva variácií jeho prípravy a v neposlednom rade aj jeho blahodárne účinky na organizmus. Topinambur tvorí aj časť jedál, ktoré v našom penzióne pripravujeme, a to ako prílohu alebo hlavné jedlo, prípadne formou čaju alebo cukríkov. U nás nenájdete produkty z tejto rastliny len v kuchyni ale aj v kúpeľniach na našich ubytovacích izbách a apartmánoch vo forme mydla a krémov s výťažkami topinambura.

 

 

Veríme, že Danubiana Gastro nám otvorilo nové obzory a prinieslo veľa nových inšpirácií ako zlepšiť Váš pobyt v našom penzióne. Príďte a presvedčte sa sami.

Posledná úprava (Pondelok, 18 Február 2013 08:10)
 

REFERENCIE

Reklamný prúžok

KLASTER ZĽAVY

Reklamný prúžok