Wellness Vašich snov
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Wellness Vašich snov

Pozor: Otvorí sa v novom okne. PDFTlačiťE-mail

penzion_zimaZimu máme v plnom prúde, snehu stále pribúda a február zväčšuje možnosť užiť si ešte zimu na Orave. Zima je hlavne obdobím aktívneho pohybu na snehu a príjemných večeroch pri blkotajúcom ohni. Tradičné formy relaxu v podobe horúceho kúpeľa a rozkúreného kozuba majú určite niečo do seba, avšak moderná doba nám pomáha tento tradičný relax ešte obohatiť o moderné prvky, pre ktoré sa voľakedy ešte muselo cestovať do zahraničia alebo boli určené len pre vyvolených. Moderný štýl prišiel aj do nášho regiónu a wellness sa stáva stále populárnejším. Ak si spojíme krásu oravského regiónu a pridáme k tomu ešte možnosť wellnessu a to hlavne mimo mesta, vznikne nám príležitosť na nezabudnuteľné chvíle aj mimo zjazdoviek a aquaparkov. Relax po aktívnom dni je možné zažiť rôzne, či už vo vani s horúcou vodou alebo len v sprche. My vo Villa Helia Vám ale vieme ponúknuť viac. Dokonca viac ako ostatné hotely a penzióny.

virivka_vonkuUrčite sa Vám stalo, že ste pozerali na fotografie zo severských krajín alebo luxusných hotelov, kde ľudia relaxujú v nádobách alebo vírivkách s horúcou vodou priamo pod holou oblohou, a to aj počas zimy. Zatúžili ste po tom mať vírivku priamo na balkóne alebo pri grile. My Vám vieme tieto túžby naplniť. Nemusíte ani ísť do Fínska alebo objednávať si ubytovanie niekde v kúpeľnom zariadení. Stačí, keď navštívite penzión Villa Helia.

romanticka_virivkaPriali by ste si apartmán s vírivkou na balkóne? S výhľadom na zapadajúce slnko nad zasneženými horami? V tichej lokalite? Príďte a presvedčte sa, že aj takýto luxus môžete zažiť na Orave. No nie len to. U nás si môžete užiť aj vírivku s výhľadom na dolinku, vyváľať sa pri nej v snehu alebo len tak relaxovať vo vode pri sviečkach. Istotne to nie je potrebné opisovať slovami. Ani fotografie Vám nevedia priniesť ten pocit, ktorý by ste v našom wellness zažili. Zažite to na vlastnej koži a pochváľte sa s tým Vašim priateľom a sami uvidíte ako Vám budú Vaše zážitky závidieť. Romantický večer vo dvojici v našej vírivke so šampanským v ruke, alebo s priateľmi pri rozhovore to je len pár príkladov ako si wellness u nás môžete užiť.

masazne_lehatko Máme, ale pre ubytovaných hostí toho pripraveného ešte oveľa viac. Snažíme sa im spríjemniť ich aktívny pobyt na Orave tým, že počas dní strávených u nás môžu nabrať energiu aj v infrasaune situovanej v miestnosti s výhľadom na údolie. Saunovanie výrazne podporuje telesnú a duševnú pohodu. Tiež otužuje organizmus čo sa môže zísť pri Vašom pohybe na svahu.

Hostí pri saunovaní nerušia ostatní ubytovaní hostia a tak si môžu dokonale vychutnať blahodarne účinky, prípadne využiť profesionálne masážne lehátko SPA PRO s ovládaním. saunaPokiaľ k tomu pridáme ešte náš topinamburový čaj, ktorý si môžu zvoliť ako osvieženie, budú sa cítiť ako znovuzrodený nielen z vonka, ale aj z vnútra. Jeho priaznivé účinky na organizmus sú určite nepopierateľné a vieme ho pripraviť nie len vo forme čaju, ale ako jedni z mála pripravujeme z tejto liečivej rastliny aj niektoré hlavné jedlá alebo prílohy v našej reštaurácii.apartman_s_krbom Bylinkovým extraktom môžeme obohatiť aj pobyt vo vírivke alebo im vieme pripraviť saunu s esenciou, ktorú si u nás sami vyberú. Celá filozofia Villa Helia sa nesie v zmysle zdravého štýlu a dbáme na to, aby naši ubytovaný hostia sa cítili dobre počas celého ich pobytu v našom penzióne. Po regenerácii tela v našom wellness a dobrej večeri, príjemne unavený si môžu sadnúť k bio krbu, ktorý zimnú atmosféru len podčiarkuje a vychutnať si dobrú knihu alebo film v televízii. Príjemné teplo a žiara z krbu výrazne dotvoria atmosféru v apartmáne pokým za oknom husto padá sneh. Ticho a pokojná noc sa rozlieva údolím a naši hostia s nedočkavosťou očakávajú ďalší deň na krásnej Orave.topinamburovy_caj

Posledná úprava (Utorok, 26 Február 2013 09:00)
 

REFERENCIE

Reklamný prúžok

KLASTER ZĽAVY

Reklamný prúžok