• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Otvorili sme nový wellness

Pozor: Otvorí sa v novom okne. PDFTlačiťE-mail

wellness v penzióne Villa Helia

My vo Villa Helia máme radi zdravý životný štýl. Sústreďujeme sa na to, aby naši hostia túto filozofiu cítili u nás na každom kroku. Či už ide o zdravú kuchyňu alebo voľnočasové aktivity, snažíme sa vytvoriť atmosféru, ktorá pomôže zahnať stresy z termínov, práce. Odoženie hektický ruch mesta a ponorí Vás do pokoja a ticha oravskej prírody. Zima tu u nás býva obzvlášť útulná. Príroda spí, sneží, štípe mráz, ale dnu sála odvšadiaľ príjemná atmosféra. Netrvá dlho a cítite sa ako doma. Útulné izby vybavené všetkým čo človek potrebuje. Príjemná reštaurácia, kde Vám radi ponúkneme jedinečné topinamburové špeciality, z ktorých pripravujeme jedlá ako jediný široko ďaleko. Zdravé účinky topinamburu posilnia Vaše telo a budete si môcť o to viac vychutnať zimu na Orave. Tu však naše služby ani zďaleka nekončia.

Pyšne Vám oznamujeme, že tento rok sme pre Vás spustili náš vlastný wellness. Moderný priestor, ktorý Vás osloví hneď pri vstupe svojím netradičným riešením v prírodnom štýle. Najmodernejšie vybavenie, navrhnuté nie len na leňošenie a regeneráciu, ale aj aktívny oddych, Vám spestrí večer na našom penzióne, ale môže vytvoriť aj priestor na vyžitie v prípade zlého počasia.

wellness v penzióne Villa HeliaWellness v našom penzióne Villa Helia má samostatný vchod od parkoviska. Je situovaný pod umelým jazierkom, ktorého pôdorys sa prenáša aj do pôdorysu wellnessu. Týmto prepojením vzniklo harmonické spojenie interiéru a exteriéru. Príjemný pocit zažije návštevník hneď pri vstupe. Odloží si veci a chodbou, ktorá sa vlní ako morská hladina prechádza do centrálnej časti, kde už sú pripravené fínska, infra a bio sauna alebo si môže zvoliť parnú saunu. Aby boli účinky saunovania ešte lepšie je pri saunách k dispozícii veľký sprchový kút v tvare špirály s veľkou sprchovou hlavou. Zvykne sa nazývať aj tropický dážď :). To ale nie je všetko. Hneď pod hlavicou je sauny v penzióne Villa heliapanel s masážnymi tryskami, ktoré dodajú po celodennom športovaní alebo túrach to pravé uvoľnenie. Už sa cítite lepšie? Nechce sa Vám odísť? Nemusíte. Hneď vedľa sáun je kruhový priestor s ležadlami ako stvorený na relaxáciu. Nechajte sa unášať príjemnými zvukmi meditatívnej hudby, vstrebávajte zážitky zo dňa alebo čítajte obľúbenú knihu. Mali ste ťažký týždeň v práci,či ste uťahaný z náročnej túry po oravskýcrelaxačné lehátkah horách alebo z celodenného lyžovania na Kubínskej holi? Máme pre Vás možnosť dopriať svojmu telu odmenu v ďalšej časti nášho wellnessu. Nenápadná miestnosť hneď pri saunách skrýva dve profesionálne, automatické, masážne postele s možnosťou nastavenia, ktoré si vyberiete sami. Postele majú vlastný audio systém so slúchadlami, takže si môžete nerušene užívať účinky masáže. V miestnosti je aj profesionálne lehátko na poskytovanie masáží, takže po požiadaní môžeme dohodnúť masážne lehátka Dolný Kubínprofesionálneho maséra, ktorý Vaše telo zregeneruje a navráti mu silu. Miestnosť ma samostatnú sprchu, čo ešte viac dodá pohodlie a nemusíte chodiť z miestnosti do miestnosti.

Zastihlo Vás na penzióne zlé počasie? Nevadí. Môžete ísť do Oravskej galérie, na Oravský hrad alebo v našom wellnesse si dopriať fyzickej aktivity koľko Vaše telo znesie. Oproti masážnej miestnosti je časť na aktívny odpočinok. Miestnosť Kardiofitness je vybavená modernými cvičiacimi prístrojmi, rotopedom, bežiacim pásom, ale aj klasickými činkami. Vytvorte si vlastný cvičebný plán a moderné technológie v našich prístrojoch Vám pomôžu námahu čo najlepšie využiť. Za oknami prší ale Vy budete mať dobrý pocit z toho, že ste ten čas využili pre seba a Vaše telo sa Vám poďakuje. Tak ako každá časť wellnesu, aj táto má vlastnú sprchu. Po náročnom cvičení doprajte svojmu telu oddych, ktorý si zaslúži. Máte k dispozícii celý wellness. Zregenerujte namáhané svaly na masážnej posteli, doprajte uvoľnenie celému telu v jednej z našich sáun a nechajte zo seba spadnúť únavu a starosti na ležadle. My Vám pripravíme výborný topinamburový čaj aleKardiofitnes Dolný Kubínbo osviežujúci nápoj z topinamburového sirupu prípadne prichystáme romantickú atmosféru so sviečkami a šampanským s dvoma pohármi. Užite si príjemný čas s partnerom, rodinou alebo priateľmi. Vo všetkých prípadoch sa posnažíme vyjsť maximálne v ústrety, aby Vaše zážitky u nás sa stali príjemnými a budete sa k nám znova radi vracať.

Vychutnajte si čas v zaujímavom priestore a využite možnosť dopriať svojmu telu aj duši odpočinok aký si zaslúži. Nasajte energiu do nového dňa, týždňa alebo novej životnej etapy a my veríme, že až večer pri odchode z nášho wellness zhasnete svetlá a ľahnete si do mäkkých postelí vo Vašej izbe, budete zaspávať s pocitom pokoja a spokojnosti.

Posledná úprava (Utorok, 02 Február 2016 12:00)
 

REFERENCIE

Reklamný prúžok

KLASTER ZĽAVY

Reklamný prúžok