Image
REZERVOVANIE IZBY Image +421 911 222 806
Prečítajte si o nás

O penzióne

Oáza kľudu v oravskej prírode, Vám ponúka príjemny relax v krásnom prostredí.

„To najkrajšie na svete nie sú veci, ale chvíle, okamihy.. Prežite ich spolu s nami „

Image
Penzión

Pod lupou

Náš unikátny penzión Villa Helia Vám ponúka jedinečné luxusné ubytovanie na Orave v priestranných moderne zariadených apartmánoch s krásnym okolím rozprávkovej oravskej prírody. Kvalitou ubytovania a celkového dizajnu môžeme penzión Villa Helia prirovnať k butique hotelu. Zmysel pre detail u nás postrádať určite nebudete. Penzión sa nachádza v Dolnom Kubíne, v prímestskej časti Medzihradné, pričom do centra mesta sa dostanete za cca 15 minú príjemnou prechádzkou. Penzión Villa Helia ponúka svojim hosťom okrem nadčasového ubytovania aj Wellness & Spa, v ktorom na Vás čaká okrem masážnych ležadiel napríklad aj “saunový svet”, pozostávajúci z infra, parnej a fínskej sauny. Oáza kľudi v oravskej prírode, Vám ponúka príjemný relax v krásnom prostredí.

Penzión

Raňajkáreň

V našej “raňajkárni” s nádherným panoramatickým výhľadom, máme po celý deň pre milovníkov kávy pripravenú kvalitnú taliansku kávu Tonino Lamborghini, ktorá je skvelou voľbou pre tých, ktorý ocenia pravé talianske espresso alebo pohár kvalitného talianskeho vína. Ak ste skôr "čajíkári" rozhodne Vás poteší možnosť vyskúšania nášho Bio čaju z kvetu topinambura, ktorého jedinečnú chuť si určite zamilujete a o jeho blahodarných učinkoch nehovoriac. V prípade, že by ste si chceli kúsok zdravia zobrať so sebou domov, máte jedinečnú príležitosť zakúpiť si naše výrobky *Sunroot z topinambura so zľavou vo výške až 25%. Tí, ktorí preferujú zdravý životný štýl a chcú sa dozvedieť viac o topinambure a jeho účinkoch si pokojne môžu vypočuť náučný výklad ktorýmkoľvek členom tímu Villa Helia.

Image
Image
Penzión

Privátna vírivka

Nechajte rozmaznávať všetky svoje zmysly vo vyhrievanej jacuzzi zohriatej na 38°C pod hviezdnym nebom, ktorá je umiestnená v exteriéri na terase takmer každéj izby a užite si jedinečnú romantickú atmosféru. Okrem iného Vám poskytne masáž celého tela pomocou vodných trisiek, uvoľní pohybové ústrojenstvo, stres a napätie z hektických dní a v neposlednom rade podporí tvorbu endorfínov, ktoré navodia pocit šťastia a pokoja. Na požiadanie Vám pripravíme aj malé topinamburové občerstvenie, alebo mini prosecco, ktoré si môžete vychutnať priamo vo vírivke. Budeme sa na Vašu návštevu tešiť! Tím Villa Helia

Sunroot

Topinambur

Okrem pohodlia a spokojnosti našich hostí sa staráme aj o ich zdravie, a to prostredníctvom našich *Sunroot bio produktov vyrábaných a spracúvaných z topinambura - z rastliny 21. storočia. Pýtate sa, čo to je ten TOPINAMBUR? My odpovedáme, že je to rastlina, ktorá Vám pomôže byť o krok vpred pred zdravotnými ťažkosťami.

Má nespočetné množstvo blahodarných účinkov. Vyzdvihli by sme najvýznamnejšie:

• podporuje imunitu a vitalitu organizmu
• napomáha tráveniu
• obsahuje vzácny INULÍN, ktorý znižuje hladinu cukru v krvi, znižuje glykemický index potravín, a tým napomáha liečbe cukrovky
• je gluten-free, a teda je vhodný pre celiatikov
• pôsobí ako prírodný antioxidant a má prirodzené detoxikačné účinky
• napomáha pri redukcii hmotnosti
• poskytuje more energie
• dokonalý chuťový zážitok v prípade jeho využitia v gastronómii
• pôsobí proti stresu
• obsahuje aj zinok, meď, bór, ktoré sú nevyhnutné pre látkovú výmenu či zdravý rast vlasov a nechtov
• a mnohé ďalšie...

Všetky produkty *Sunroot z topinambura máte možnosť u nás ochutnať v rámci fantastických raňajok s bohatým výberom.

Image