Image
REZERVOVANIE IZBY Image +421 911 222 806
Prečítajte si o nás

O penzióneImage
Penzión

Pod lupou – unás vo dvojici aj vo štvorici - Adult friendly

Naša rada: „Odložte svoje deti k starým rodičom apríďte si knám oddýchnuť.“ Znovu objavte svoju lásku abuďte tu len jeden pre druhého.

Naše suity sú útulné apriestranné - 2 izby- 50m²- TV 2 ks. Zoberte so sebou aj rodinných známych, alebo priateľov aužite si skutočný relax vo štvorici trochu inak.

Ak je niečo nejasné, alebo ak sa nemôžete odpútať od drobčeka, radi vám poskytneme konzultáciu – napíšte nám alebo zavolajte.

Penzión

Privátna jacuzzi 38°C

Unás sa môžete nechať rozmaznávať vo vyhrievanej jacuzzi, s teplotou 38°C, ktorá je priamo pod hviezdnym nebom a len pre Vás. Môžete si tak naplno užiť jedinečnú romantickú atmosféru. Okrem iného Vám poskytne masáž celého tela pomocou vodných trysiek, uvoľní pohybové ústrojenstvo. Stres a napätie z hektických dní pomôže uvoľniť aj pohárik dobrého prosecca acelkovo Vám tak pobyt v súkromnej jacuzzi podporí tvorbu endorfínov, ktoré navodia pocit šťastia a pokoja.

Image
Image
Penzión

Vychutnajte si raňajky sTopinamburom

Okrem pohodlia a spokojnosti našich hostí sa staráme aj o ich zdravie, a to prostredníctvom našich *Sunroot bio produktov z topinambura, ktoré sú príjemným osviežením raňajok popri tradičnej Slovenskej kuchyni. Topinambur pestujeme na Slovensku a je súčasťou našej rodiny už viac ako 18 rokov . Dobite sa vzácnym inulínom ztopinambura aspolu snami buďte o krok vpred pred zdravotnými ťažkosťami. (Viac sunroot.eu)

Produkty *Sunroot môžete u nás zakúpiť priamo na recepcii vo zvýhodnenej cene amôžete tak potešiť svojich najbližších našim - vašim „yellow„ darčekom.

Penzión

Voľný čas u nás

Zabudnúť na každodenné starosti môžete v útulnom wellnesse – poleňošiť si v saune, či pri masáži, alebo práve naopak - vybiť si stres vďaka kardiofitnesu. : Pokiaľ nás navštívite aj s bicyklom, radi Vám poradíme, kam v okolí sa vybrať. Najbližšia cyklotrasa vedie lesom popred penzión priamo na zvlnené hrebeňovky okolitých kopčekov, alebo sa do 5 minút dostanete do historického centra mesta na chutnú večeru, odskočíte si do múzea, alebo si môžete zaplávať a zrelaxovať v miestnom aquaparku. (Viac - visitorava.sk).

Priamo od nás tiež vedie nenáročná pešia trasa na Ostrú aTupú skalu nad mestom, vzdialenú len cca 50 min, kde vsedle archeológovia našli pozostatky z pravekej dediny. Adrenalínové typy si môžu vyskúšať svoju lezeckú zručnosť. Priamo zmiesta skalného brala sa môžete potešiť nádherným výhľadom na národné parky- Západné Tatry, Malú Fatru striom dominánt - Veľký Rozsutec, Veľký Fatranský Kriváň, Stoh, či výhľad na známe lyžiarske stredisko Kubínska Hoľa, alebo majestátny Choč, z pod ktorého vyviera náš poklad - liečivá sila horúcich minerálnych vôd - kúpele Lúčky,Gino Paradise Bešeňová, Tatralandia.Ak kvôli neustálemu zhonu nemáte doma čas na sledovanie filmových noviniek, alebo aktuálnych športových prenosov, či prečítať si dobrú knihu, unás vmultimediálnej klubovni budete mať aj túto možnosť. Alebo sa len tak pritúľte k sebe na jednej znašich terás s výhľadom na hory a jazierko, so šálkou voňavej kávy Lamborgini, čajíkom zkvetu topinambura, alebo pohárom dobrého vínka od našich slovenských, ale aj zahraničných vinárov.

Image