Image
REZERVOVANIE IZBY Image +421 911 222 806
Prečítajte si o nás

O penzióneImage
Penzión

Pod lupou – u nás vo dvojici aj vo štvorici - Adult friendly

Naša rada: „Odložte svoje deti k starým rodičom a príďte si k nám oddýchnuť.“ 
Znovu objavte svoju lásku a buďte tu len jeden pre druhého.

Naše suity sú útulné a priestranné - 2 izby- 50m²- TV 2 ks. Zoberte so sebou aj rodinných známych, alebo priateľov a užite si skutočný relax vo štvorici trochu inak.

Ak je niečo nejasné, alebo ak sa nemôžete odpútať od drobčeka, radi vám poskytneme konzultáciu – napíšte nám alebo zavolajte.

Penzión

Privátna jacuzzi 38°C

U nás sa môžete nechať rozmaznávať vo vyhrievanej jacuzzi, s teplotou 38°C, ktorá je priamo pod hviezdnym nebom a len pre Vás. Môžete si tak naplno užiť jedinečnú romantickú atmosféru. Okrem iného Vám poskytne masáž celého tela pomocou vodných trysiek, uvoľní pohybové ústrojenstvo. Stres a napätie z hektických dní pomôže uvoľniť aj pohárik dobrého prosecca a celkovo Vám tak pobyt v súkromnej jacuzzi podporí tvorbu endorfínov, ktoré navodia pocit šťastia a pokoja.

Image
Image
Penzión

Vychutnajte si raňajky s Topinamburom

Okrem pohodlia a spokojnosti našich hostí sa staráme aj o ich zdravie, 
a to prostredníctvom našich *Sunroot bio produktov z topinambura, ktoré sú príjemným osviežením raňajok popri tradičnej Slovenskej kuchyni. Topinambur pestujeme 
na Slovensku a je súčasťou našej rodiny už viac ako 18 rokov . Dobite sa vzácnym inulínom z topinambura a spolu s nami buďte o krok vpred pred zdravotnými ťažkosťami. (Viac sunroot.eu)

U nás zabudnite na termíny! Tak ako pri Vašej vírivke, kedy pookrejú vaše zmysly kedykoľvek - aj o polnoci, tak aj pri raňajkách sa prispôsobíme vášmu biorytmu 
a na raňajky prídete, keď jednoducho budete mať chuť.
Produkty *Sunroot môžete u nás zakúpiť priamo na recepcii vo zvýhodnenej cene a môžete tak potešiť svojich najbližších našim - vašim „yellow„ darčekom.

Penzión

Voľný čas u nás

Zabudnúť na každodenné starosti môžete v útulnom wellnesse – poleňošiť si v saune,
 či pri masáži, alebo práve naopak - vybiť si stres vďaka kardiofitnesu. Aby ste aj počas kratšieho pobytu mohli vidieť čo najviac, dajú sa využiť elektrobiky, cyklotrasa vedie lesom popred penzión priamo na zvlnené hrebeňovky okolitých kopčekov, alebo sa do 5 minút dostanete do historického centra mesta na chutnú večeru, odskočíte si do múzea, alebo si môžete zaplávať a pošantiť si v miestnom aquaparku. (Viac - visitorava.sk).

Priamo od nás tiež vedie nenáročná pešia trasa na Ostrú a Tupú skalu nad mestom, vzdialenú len cca 50 min, kde v sedle archeológovia našli pozostatky z pravekej dediny. 
Adrenalínové typy si môžu vyskúšať svoju lezeckú zručnosť. Priamo z miesta skalného brala sa môžete potešiť nádherným výhľadom na národné parky- Západné Tatry, Malú Fatru s triom dominánt - Veľký Rozsutec, Veľký Fatranský Kriváň, Stoh, 
či výhľad na známe lyžiarske stredisko Kubínska Hoľa, alebo majestátny Choč, z pod ktorého vyviera náš poklad - liečivá sila horúcich minerálnych vôd - kúpele Lúčky,
Gino Paradise Bešeňová, Tatralandia.
Ak kvôli neustálemu zhonu nemáte doma čas na sledovanie filmových noviniek, 
alebo aktuálnych športových prenosov, či prečítať si dobrú knihu, u nás v multimediálnej  klubovni budete mať aj túto možnosť. Alebo sa len tak pritúľte k sebe na jednej z našich terás 
s výhľadom na hory a jazierko, so šálkou voňavej kávy Lamborgini, čajíkom z kvetu topinambura, alebo pohárom dobrého vínka od našich slovenských, ale aj zahraničných vinárov.

Image